Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Mafia Mamma

    ★★★★

  • BEEF

  • Air

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Hotel for the Holidays

    ★★

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

  • Strange World

    ★★½

  • Spirited

  • Lights, Camera, Christmas!

    ★★

  • A Cozy Christmas Inn

    ½

  • A Kismet Christmas

    ½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Rosaline

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Empire of Light

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • The Wonder

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Mack & Rita

    ★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Art and Pep

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Persuasion

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • The Valet

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Spring Awakening: Those You've Known

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Anatomy of a Scandal

  • The Northman

    ★★★

  • My Year of Dicks

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Dropout