Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Plane

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • The Redeem Team

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

  • The Munsters

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Sick

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★★

  • Carter

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Glorious

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • GoldenEra

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Princess

    ★★★

  • The Changing Room

  • Hustle

    ★★★★

  • Interceptor

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Constantine: The House of Mystery

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Deep Water

    ★★★½