• Modern Times

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Way of the Dragon

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Pineapple Express

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Killing Them Softly

    ★★½

  • Chef

    ★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Thief

    ★★★★

  • Rounders

    ★★★★

  • The Wild

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½