Sort by
  • Cocaine Bear

    ★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★

  • Hellraiser

    ★½

  • Do Revenge

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Athena

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • Candy Land

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Men

    ★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Some Visitors

    ★★★★

  • Virus:32

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★½

  • Windfall

    ★½

  • The Outfit

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Flux Gourmet

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★½

  • Girl Picture

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★★

  • Master

    ★★½

  • Fresh

    ★★

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • Double Walker

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Hedorah

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Benediction

    ★★★★★

  • The Humans

    ★★★★

  • The Mad Women's Ball

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½