Sort by
  • Breaking Fast with a Coca Cola

  • Afire

    ★★★★

  • After

    ★★★★

  • The Beast in the Jungle

    ★★

  • Music

    ★★★★

  • Delegation

    ★★★

  • Our Body

    ★★★★★

  • White Plastic Sky

    ★★½

  • The Burdened

    ★★★

  • Drifter

    ★★★½

  • Copenhagen Does Not Exist

    ★★★

  • Mutt

    ★★★

  • Smoke Sauna Sisterhood

    ★★★★

  • Girl

    ★★★

  • Scrapper

    ★★★

  • Kokomo City

    ★★★½

  • Heroic

    ★★★½

  • Fancy Dance

    ★★★

  • Missing

    ★★★

  • Shotgun Wedding

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Il Cristo in gola

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Three Nights a Week

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • The Watcher

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • The Munsters

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Listener

    ★★★½

  • No Bears

    ★★★★

  • Chiara

    ★★½

  • Our Ties

    ★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Dry

    ★★

  • Trenque Lauquen

    ★★★★

  • The Son

    ★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★★

  • Lord of the Ants

    ★★½

  • Amanda

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • L'immensità

    ★★★

  • Other People's Children

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Burning Hearts

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Master Gardener

    ★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Monica

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Athena

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Happiest Man in the World

    ★★★½

  • A Couple

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Blue Jean

    ★★★★

  • Margins

    ★★★

  • Like Snails

  • Anhell69

    ★★★★

  • Ghost Night

    ★★★½

  • Music For Black Pigeons

    ★★★

  • Wolf and Dog

    ★★