• America Latina

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Daniel Sloss: Jigsaw

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Kate Bush: Christmas TV Special

    ★★★★★

  • Kate Bush: Live at the Hammersmith Odeon

    ★★★★

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★½

  • National Gallery

    ★★★★★

  • A Chiara

    ★★★★

  • Pleasure

    ★★★

  • Monterey Pop

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Cow

    ★★★★

  • Holy Smoke

    ★★★★

  • Home on the Range

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Great Freedom

    ★★½