Sort by
  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Hanukkah on Rye

    ½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Stutz

    ★★

  • Spirited

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Persuasion

  • Mr. Malcolm's List

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Princess

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Shin Ultraman

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • The Pez Outlaw

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Undercurrent: The Disappearance of Kim Wall

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★½

  • Marry Me

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★★½