Sort by
  • The Grand Tour: Sand Job

    ★★★★★

  • Argylle

    ★★

  • Ricky Gervais: Armageddon

    ★★★½

  • Doctor Who: The Star Beast

    ½

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • Unknown: Cosmic Time Machine

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Grand Tour: Eurocrash

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Tetris

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • The Deepest Breath

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Grand Tour: A Scandi Flick

    ★★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★½

  • Fall

    ★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Jackass Shark Week 2.0

    ★★

  • Nope

    ★★★