• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★★½

  • Earwig and the Witch

    ★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★★

  • Frozen

    ★★★

  • Because of Winn-Dixie

    ★★★★★

  • The Terminator

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Temple of Doom

    ★★★★★

  • Raiders of the Lost Ark

    ★★★★★