• The Princess Switch 3: Romancing the Star

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★½

  • Olaf Presents

    ★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

    ½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Stillwater

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Far From the Tree

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Meat Dog

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Crisis

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★★

  • Wrong Turn

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Ratatouille: The TikTok Musical

  • News of the World

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Let Them All Talk

    ★★½

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

    ★★

  • Godmothered

    ★★½

  • The Prom

    ★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★