• Red Notice

    ★★½

  • Finch

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Stowaway

    ★★

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★

  • The Princess Switch: Switched Again

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Soul

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Long Way Up

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Noelle

  • 21 Bridges

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • Second Act

    ★½

  • The Princess Switch

    ★½

  • Instant Family

    ★★★★

  • Mary Queen of Scots

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Hunter Killer

    ★★★

  • Venom

    ★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Skyscraper

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★

  • Tomb Raider

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★

  • The Commuter

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★½

  • Geostorm

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★

  • Downsizing

    ★★

  • Molly's Game

    ★★★

  • The Dark Tower

    ★★

  • War for the Planet of the Apes

  • The Mummy

  • The Fate of the Furious

    ★★★

  • Beauty and the Beast

  • Passengers

  • Hidden Figures

    ★★★★½

  • Office Christmas Party

    ★★

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★★

  • The Accountant

    ★★½

  • The Magnificent Seven

  • La La Land

    ★★★

  • Mechanic: Resurrection

  • Suicide Squad

  • Jason Bourne

  • Ghostbusters

    ★★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★★★

  • Now You See Me 2

    ★½

  • The BFG

  • Money Monster