Sort by
  • Cocaine Bear

    ★★

  • 2022 Flat Streams Christmas Broadcast

  • Babylon

    ★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • The Autopsy

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ½

  • Smile

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★

  • Elvis

  • Joyland

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Corsage

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Crush

    ★★★

  • Lights, Like Angels, Flying

  • Ambulance

    ★★★★½

  • To Leslie

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Dog

    ★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Being the Ricardos

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

  • The Last Duel

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cyrano

    ★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • King Richard

    ★★½

  • Belfast

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★½

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★★