Sort by
  • Family Switch

    ★★★

  • Leo

    ★★★

  • Boudica

    ★★★

  • Disco Inferno

  • Dark Harvest

    ★★½

  • Ballerina

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • V/H/S/85

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Expend4bles

    ★½

  • Deadly Midwife

    ★★½

  • Moro

  • echo

  • Passing Time

    ★★★★½

  • Out of Jungle

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★

  • Reptile

    ★★★

  • The Nun II

    ★★

  • The Killer

    ★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • The Retirement Plan

    ★★½

  • Retribution

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • River Wild

    ★★★½

  • Autopilot

  • Deadly DILF

    ★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★

  • Cobweb

    ★★★

  • The Channel

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

  • The White Storm 3: Heaven or Hell

    ★★★★

  • Make The Call

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Kandahar

    ★★½

  • Mother's Day

    ★★★

  • Hard Feelings

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • no tomorrow

  • Exterior Turbulence

  • One Ranger

    ★★★

  • Yaangna Plays Itself

  • Ponniyin Selvan: Part II

    ★★★½

  • Unemployees

    ★★★

  • No Overnight Parking

    ★½

  • Secrets on Greek Row

    ★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • If I Can't Have You

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Subspecies V: Blood Rise

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Nanny Dearest

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ½