Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Strange Way of Life

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • About Fate

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Me Time

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Purple Hearts

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Girl in the Picture

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • James Corden's Top Gun Training with Tom Cruise

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Moon Knight

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Men

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Metal Lords

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • My Year of Dicks

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Stories of West Side Story

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Inventing Anna

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • Fresh

    ★★★★½

  • The Royal Treatment

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★