Sort by
  • Enola Holmes 2

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ½

  • They/Them

    ½

  • Nope

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • My Love Affair with Marriage

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • James Corden's Top Gun Training with Tom Cruise

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Dear Zoe

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Call Jane

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Shattered

    ★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Last Train to Christmas

  • Mother/Android

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

  • Red Notice

    ★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Cinderella

    ½

  • Dune

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Val

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★