Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Grimcutty

    ½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • We Cry Together

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Good Mourning

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Girl from Plainville

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Bubble

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The Sky Is Everywhere

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Brian and Charles

    ★★★½

  • Dual

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The King's Daughter

    ★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Black Friday

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • House of Gucci

  • Finch

    ★★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Hypnotic

    ★★

  • Antlers

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★½