paul has logged 16 entries for films during May 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Led Zeppelin: Celebration Day

Led Zeppelin: Celebration Day

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
A Funny Thing Happened on the Way to the Forum

A Funny Thing Happened on the Way to the Forum

1966
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Approaching the Unknown

Approaching the Unknown

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Yessongs

Yessongs

1975
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Double

The Double

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Holy Motors

Holy Motors

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Joker

Joker

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Images

Images

1972
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Don't Think Twice

Don't Think Twice

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Echo in the Canyon

Echo in the Canyon

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Downton Abbey

Downton Abbey

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Space Station 76

Space Station 76

2014
×
★½
Read the review Edit this entry