Sort by
  • Infinity Pool

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • All Quiet on the Western Front

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Hustle

    ★★★

  • Broker

  • Obi-Wan Kenobi

  • Decision to Leave

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

  • EO

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Northman

    ★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Moon Knight

  • Deep Water

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

    ★★½

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Windfall

    ★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

  • Jackass Forever

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★

  • Fresh

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

    ★★½

  • No Time to Die

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★

  • The Last Duel

    ★★½

  • Sundown

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★½

  • Belfast

    ★½

  • The Card Counter

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Pig

    ★★½