Sort by
  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

  • Barbarian

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Hating Game

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★★½

  • Malignant

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Belle

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Titane

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★