Sort by
  • Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • Daisy Jones & the Six

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • Pamela, A Love Story

  • Dog Gone

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • Christmas with You

    ½

  • Disenchanted

    ★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • She Said

  • The Sound of 007

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Meet Cute

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

    ★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • Emily

    ★★★★

  • Cars on the Road

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Snoopy Presents: Lucy's School

  • Easter Sunday

  • Not Okay

  • National Theatre Live: Prima Facie

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Persuasion

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Love & Gelato

    ½

  • Ms. Marvel

  • Irma Vep

  • Fire Island

    ★★★★

  • Close

    ★★★★½

  • Elvis

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Corsage

    ★★★★

  • Conversations with Friends

    ★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Snoopy Presents: It’s the Small Things, Charlie Brown

  • As They Made Us

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • The Bubble

    ½

  • Umma

  • Deep Water

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★