Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Dark Harvest

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Slotherhouse

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • The Holiday Sitter

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Smile

    ★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★★

  • The Blackening

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Emily

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • End of the Road

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Of an Age

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • They/Them

    ★★

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Close

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Three Months

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Outfit

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Resurrection

    ★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★