Sort by
  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Aharen-san wa Hakarenai

    ★★★½

  • Incantation

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

  • The Batman

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • My Senpai Is Annoying

    ★★★½

  • Mieruko-chan

    ★★★★

  • Blue Period

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • The Great Jahy Will Not Be Defeated!

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Idaten Deities Know Only Peace

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Tokyo Revengers

    ★★★

  • Don't Toy with Me, Miss Nagatoro

    ★★½

  • Combatants Will Be Dispatched!

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

  • The Little Things

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Redo of Healer

    ½

  • Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

    ★½

  • Kemono Jihen

    ★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Monster Hunter

    ½

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★