Sort by
  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Rise

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Father of the Bride

    ★½

  • Hollywood Stargirl

    ★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Bill Maher: #Adulting

    ★★★

  • Metal Lords

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★½

  • X

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Tall Girl 2

    ★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Marry Me

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Home Team

    ★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Lucy and Desi

    ★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★½

  • The Princess

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Sing 2

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Finch

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★★