• Don't Breathe

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Vivo

    ★★★

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • The Devil Wears Prada

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Dredd

    ★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★½

  • The Karate Kid

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★★