• George Lopez: We'll Do It for Half

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • The High Note

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • Fantasy Island

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Kitchen

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Dirt

    ★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • 14 Cameras

    ★★

  • Cam

    ★★★

  • Uncle Drew

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Andre the Giant

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★★

  • 77 Minutes

    ★★

  • The Conjuring 2

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Friend Request

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Creed

    ★★★★★

  • The Martian

    ★★★★★

  • 13 Cameras

    ★★

  • Ant-Man

    ★★★★★

  • Jurassic World

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★★

  • Furious 7

    ★★★★★

  • John Wick

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★

  • Jersey Boys

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★★★

  • RED 2

  • Monsters University

    ★★

  • Fast & Furious 6

    ★★★★★

  • Iron Man 3

    ★★★★★

  • 42

    ★★★

  • Would You Rather

    ★★★

  • Thunderstruck

  • Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

    ★★★

  • The Avengers

    ★★★★★

  • Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

    ★★

  • Paranormal Activity 3

    ★★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★★

  • Thor

    ★★★★★

  • Fast Five

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★★