MeAgain has logged 32 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Fanatic

The Fanatic

2019
×
Read the review Edit this entry  
21
6 Underground

6 Underground

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Usual Suspects

The Usual Suspects

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Kangaroo Jack

Kangaroo Jack

2003
×
Read the review Edit this entry  
19
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
Read the review Edit this entry  
24
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Searching

Searching

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
UglyDolls

UglyDolls

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Blade

Blade

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Hardcore Henry

Hardcore Henry

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Kim Possible

Kim Possible

2019
×
Read the review Edit this entry  
06
The Lorax

The Lorax

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
06
The Emoji Movie

The Emoji Movie

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
Read the review Edit this entry  
06
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★
Read the review Edit this entry