• Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★★

  • The Phantom of the Opera

    ★★★

  • Moulin Rouge!

    ★★★½

  • Invasion of the Body Snatchers

    ★★★★

  • The Haunting

    ★★

  • The Others

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★

  • Fight Club

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Big Fish

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★