Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • PLUTO

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Ghosts of the Void

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • Freelance

    ½

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★½

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ½

  • The Creator

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★

  • The Nun II

    ★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★½

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Zombie Town

  • Saltburn

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Strays

    ★★★½

  • Puzzle Box

    ½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★

  • Cobweb

    ★½

  • Command Z

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Full Circle

    ★★★

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★

  • The Last Movie Ever Made

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Bad Things

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Creepypasta

    ½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Eldritch, USA

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Renfield

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

    ★★

  • Brooklyn 45

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★

  • Afire

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Abruptio

    ★★★

  • King Coal

    ★★½