Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★

  • Pelosi in the House

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The School for Good and Evil

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Meet Cute

    ★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • My Policeman

    ★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Sr.

  • The Wonder

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Stars at Noon

    ★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Return to Seoul

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • EO

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★