Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

  • Cocaine Bear

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • This Place Rules

  • Avatar: The Way of Water - Capturing Pandora

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Smile

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • Master Gardener

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★★

  • Terrifier 2

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★

  • Beast

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Vengeance

    ★★

  • Elvis

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • EO

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Morbius

    ½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outwaters

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Something in the Dirt

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Quiet Valley

    ★★★★

  • Scream

    ★★

  • Jujutsu Kaisen 0

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • All Too Well: The Short Film

  • House of Gucci

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Dear Evan Hansen