Sort by
  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Malignant

    ★★

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Till Death

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • False Positive

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Blush

    ★★★½

  • Far from the Tree

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Cher & the Loneliest Elephant

    ★★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Assembled: The Making of WandaVision

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Cherry

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • Bring Your Own Brigade

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★