Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disenchanted

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Entergalactic

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • See How They Run

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★★★

  • Secret Headquarters

    ★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★

  • DC League of Super-Pets

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

  • The Gray Man

    ★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Princess

  • The Sea Beast

  • Spiderhead

  • Vengeance

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Moonage Daydream

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Green Lantern: Beware My Power

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Metal Lords

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bubble

    ★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Moonshot

    ★★

  • Cheaper by the Dozen

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★½