• Aşkın Ömrü

    ★½

  • Mother and Son

    ★★

  • Showing Up

    ★★★½

  • Close

    ★★★★½

  • The Blue Caftan

    ★★½

  • Broker

    ★★

  • Leila's Brothers

    ★★★

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Tori and Lokita

    ★★★

  • Nostalgia

    ★★★

  • Godland

    ★★★½

  • The Super 8 Years

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Burning Days

    ★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★

  • Forever Young

    ★★★

  • Holy Spider

    ★★★½

  • The Worst Ones

    ★★★

  • Return to Seoul

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • R.M.N.

    ★★★½

  • More Than Ever

    ★★★

  • Paris Memories

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Brother and Sister

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Boy from Heaven

    ★★★

  • Corsage

    ★★★

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • God's Creatures

    ★★★

  • EO

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Harka

    ★★★½

  • The Woodcutter Story

    ★★★

  • Father & Soldier

    ★★★

  • The Eight Mountains

    ★★★½

  • Tchaikovsky’s Wife

    ★★★½

  • For the Sake of Peace

    ★★★

  • Final Cut

    ★★★

  • Ela and Hilmi with Ali

    ★★★

  • A Night in Four Parts

    ★★★

  • Tell Me About Your Darkness

    ★★★

  • Donadona

    ★★

  • As They Made Us

    ★★½

  • The Bubble

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Nest

    ★★★★

  • Coma

    ★★★

  • The Novelist's Film

    ★★★

  • Alcarràs

    ★★★½

  • Incredible But True

    ★★★

  • Both Sides of the Blade

    ★★★

  • The Line

    ★★★

  • Rabiye Kurnaz vs. George W. Bush

    ★★½

  • Flux Gourmet

    ★★★

  • Rimini

    ★★★★

  • Beautiful Beings

    ★★★½

  • The Sky Is Everywhere

    ★★★

  • Peter von Kant

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★★

  • Broadway

    ★★★

  • Piggy

    ★★★

  • Hatching

    ★★

  • Utama

    ★★★½

  • My Father's Violin

    ★½

  • When You Finish Saving the World

    ★★★½

  • Fresh

    ★★½