Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Thomas vs. Thomas (A Sensational Theory Regarding an Insignificant Life in the Multiverse)

    ★★★

  • Titina

    ★★★★

  • Viking Wolf

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

  • Blonde

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Olsen Gang - Last scream!

    ★★½

  • War Sailor

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Sønner av Dyret

  • Lynch / Oz

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Mr. Good: Cop or Crook?

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • The Five Devils

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Memory

    ★★

  • How to Save a Dead Friend

    ★★★★

  • Ice Age: Scrat Tales

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Morbius

  • The Bubble

    ★★

  • Everybody Hates Johan

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★★

  • Full dekning

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Life Is But a Dream

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★