• The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • A Little Red Flower

    ★★★

  • News of the World

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Safety

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Emicida: AmarElo - It's All for Yesterday

    ★★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★

  • Godmothered

    ★★★

  • The Prom

    ★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • From Our Family to Yours

    ★★½

  • Mank

    ★★★★

  • The Undoing

    ★★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Demon Slayer: Mugen Train

    ★★★½

  • I'm Your Woman

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★

  • This Is Paris

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Honest Thief

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • All of This Is Gone

    ★★★½

  • After We Collided

    ★★★½

  • Magic Camp

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • Work It

    ★★

  • Black Is King

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • 3 A.M.

    ★★★½

  • Black Water: Abyss

    ★★

  • Simply Black

    ★★★

  • The F**k-It List

    ★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • Josep

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • Artemis Fowl

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • I May Destroy You

    ★★★★

  • Out

    ★★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★★

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • Rich in Love

    ★★½

  • Happiness Continues

    ★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★

  • Coachella: 20 Years in the Desert

    ★★★★