Sort by
  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • My Policeman

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Northman

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • The French Dispatch

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Far from the Tree

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Cruella

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ½

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★★★

  • 220 Volts: Especial de Fim de Ano

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Audrey

    ★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Ouverture of Something that Never Ended

    ★★★

  • Mank

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Given

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Hamilton

    ★★★½

  • Dating Amber

    ★★★½

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★★

  • Hollywood

    ★★½

  • Waiting

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★