Sort by
  • The Munsters

    ★★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Father Stu

    ★★★

  • The Northman

    ★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • Dual

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Black and Missing

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Ferny & Luca

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Humans

    ★★½

  • Listening to Kenny G

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Happening

    ★★★★

  • Official Competition

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½