• Red Notice

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★

  • Candyman

    ★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Trip

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Jolt

    ★½

  • Black Widow

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Censor

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Insert Coin

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • The Reckoning

    ★½

  • Rogue

    ★★

  • The Old Guard

    ★★★★½

  • Black Water: Abyss

    ★★

  • Ava

    ★½

  • Becky

    ★★★

  • The Last Days of American Crime

    ★½

  • Extraction

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Possessor

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • The Night House

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Eli

    ★★½

  • Fractured

    ★★½

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Rabid

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • The Wretched

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★½

  • The Influence

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★½

  • Brightburn

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Hellboy

    ★½

  • Pet Sematary

    ★★★

  • Girl on the Third Floor

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • We Summon the Darkness

    ★½

  • Wounds

    ★★★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Bird Box

    ★½

  • Venom

    ★★½

  • Overlord

    ★★★★

  • Apostle

    ★★

  • Halloween

    ★★★½

  • The Predator

  • The Meg

    ★★½

  • Extinction

    ★★★½

  • Cam

    ★★★★