Andy has logged 28 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Endless

The Endless

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Muppet Christmas Carol

The Muppet Christmas Carol

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Bird Box

Bird Box

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Cam

Cam

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Halloween

Halloween

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Domestics

The Domestics

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Predator

The Predator

2018
×
Read the review Edit this entry  
16
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Meg

The Meg

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Extinction

Extinction

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
In Darkness

In Darkness

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Revenge

Revenge

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Red Sparrow

Red Sparrow

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Veronica

Veronica

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Mute

Mute

2018
×
Read the review Edit this entry  
23
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Martian

The Martian

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Gods of Egypt

Gods of Egypt

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
6 Days

6 Days

2017
×
★★
Read the review Edit this entry