Sort by
  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Happening

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★

  • Clickbait

    ★★★

  • Candyman

    ★★½

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Old

    ★½

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Last Summer

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★½

  • Hey There!

  • Unraveled: The Long Island Serial Killer

    ★½

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Creating The Queen's Gambit

    ★★½

  • Stuck Apart

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Leyla Everlasting

    ½

  • Ethos

    ★★★★

  • Holidate

    ★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Fractured

    ★★★½

  • Two Types of People

    ★★★½

  • Black Box

  • Sweat

    ★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • Enfant Terrible

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • After Love

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★

  • Aalto

    ★½

  • The Human Voice

    ★★★

  • All or Nothing: Tottenham Hotspur

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Tenet

    ★½

  • Wittgenstein Plays Chess with Marcel Duchamp, or How Not to Do Philosophy

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • Black Is King

    ★★★½

  • Strasbourg 1518

    ★½

  • Summer of 85

    ★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Mayroun and the Unicorn

    ★½

  • Ferosa

    ★★½

  • Algoritmo

    ★★½

  • Spaces

    ★★

  • The Lucky Ones

    ★★★★

  • Clichy-Montfermeil

    ★★★

  • Last Message

    ★★½

  • Casino

    ★★★