Sort by
  • Nutcracker Massacre

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Unrivaled: Red Wings vs Avalanche

    ★★★½

  • Scariest Monsters in America

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Black Friday

    ★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • This Is GWAR

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Malignant

    ★★★

  • Slashening: The Final Beginning

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★½

  • Ride the Eagle

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★★

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★½

  • 537 Votes

    ★★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★½

  • Toys of Terror

    ★½

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Wild Card: The Downfall of a Radio Loudmouth

    ★★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★