Sort by
  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Martin Eden

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • An Officer and a Spy

    ★★★½

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

    ★★★½

  • Invisible Life

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ½

  • I Lost My Body

    ★★★½

  • Beanpole

    ★★★½

  • Pain and Glory

    ★★★½

  • So Long, My Son

    ★★★½

  • Piranhas

    ★★★½

  • American Factory

    ★★★½

  • Vice

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Samouni Road

    ★★★

  • Il bene mio

    ★½

  • The Stolen Caravaggio

    ★★

  • The Trial

    ★★½

  • Next Gen

    ★★½

  • Ride - Downhill

  • 22 July

    ★★½

  • Ricordi?

    ★★½

  • Never Look Away

    ★★½

  • Monrovia, Indiana

    ★★★

  • What You Gonna Do When the World's on Fire?

    ★★★

  • Il Diario di Angela - Noi Due Cineasti

    ★★★★

  • We'll Be Young and Beautiful

    ★½

  • Suspiria

    ★★★

  • Peterloo

    ★★★

  • Capri-Revolution

    ★★½

  • The Anarchist Banker

    ★★

  • Zen in the Ice Rift

    ★½

  • A Star Is Born

    ★★

  • The Other Side of the Wind

    ★★½

  • Non-Fiction

    ★★★

  • The Favourite

    ★★½

  • On My Skin

    ★★½

  • Graves Without a Name

    ★★

  • First Man

    ★★½

  • Roma

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★

  • Slender Man

  • The Package

  • The Guest

    ★★½

  • Likemeback

    ★½

  • Menocchio the Heretic

    ★★½

  • Like Father

    ★½

  • Road to Hell

    ★★

  • Down a Dark Hall

    ★½

  • The Meg

    ★½

  • Christopher Robin

    ★★

  • The Darkest Minds

    ★½

  • Extinction

    ★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★

  • Skyscraper

    ★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★½

  • Flavors of Youth

    ★½

  • The First Purge

    ★★

  • Tau

    ★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • To Each, Her Own

  • Calibre

    ★★½

  • Ideal Home

    ★½

  • Déi

  • Reckless

  • Due piccoli italiani

    ★½