Sort by
  • No One Will Save You

    ★★

  • Love at First Sight

    ★★

  • Choose Love

    ★½

  • Heart of Stone

    ★★½

  • The Out-Laws

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Jagged Mind

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★★

  • The Mother

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • One True Loves

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Clock

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • 65

    ★★

  • Die Hart

    ★★½

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Darby and the Dead

    ★★½

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★½

  • A Hollywood Christmas

    ★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Mystery

    ★★★

  • The Noel Diary

    ★★½

  • Holiday Harmony

    ★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★½

  • Christmas with You

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • The Visitor

    ★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★½

  • Smile

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Alice, Darling

    ★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • About Fate

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Love in the Villa

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

    ★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Secret Headquarters

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Purple Hearts

    ★★★½