Sort by
  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Creator

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The People You're Paying to Be in Shorts

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • How to score 10 runs in the first inning and lose

  • Skinamarink

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Section 1

  • Minions: The Rise of Gru

  • Hustle

    ★★★★

  • The Greatest Mixtape Ever

    ★★★

  • Elvis

  • Crimes of the Future

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Morbius

  • Captain Ahab: The Story of Dave Stieb

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • Black Widow

    ★★½

  • My Husbands Killer Girlfriend

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • The Grand Tour Presents: A Massive Hunt

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Tenet

    ★★★½