Sort by
  • Bihter: A Forbidden Passion

    ★★

  • Creature

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Burning Days

    ★★★★

  • Morbius

  • Deep Water

    ★★½

  • Bergen

    ★★★★

  • The Weekend Away

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • My Father's Violin

    ★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • First & Last

    ★★★★

  • Bize Müsaade

    ★★

  • A Hero

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

    ★★★

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

    ★★½

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Oslo

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Ghost Lab

    ★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Hello My Dear

    ★★★½

  • Have You Ever Seen Fireflies?

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Paper Lives

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Flee

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Leyla Everlasting

    ★½

  • Ethos

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • And Tomorrow the Entire World

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • One-Way to Tomorrow

    ★★½

  • Arthur & Merlin: Knights of Camelot

    ★★

  • Normal People

    ★★★★½

  • Mimaroğlu: The Robinson of Manhattan Island

    ★½

  • Unorthodox

    ★★★★½

  • Charlatan

    ★★★½

  • Love Likes Coincidences 2

    ★★½

  • Tesla

    ★★★

  • Feride

    ★★

  • The Way We Are

    ★★

  • Baba Parası

    ½