Sort by
  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Brian Regan: On the Rocks

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • 30 Rock: A One-Time Special

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Cheese?

    ★★★

  • Dolittle

    ★★★

  • Forky Asks a Question: What Is a Pet?

    ★★★

  • Forky Asks a Question: What Is a Leader?

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Time?

    ★★★

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★

  • The Jesus Rolls

    ★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★★

  • 3 from Hell

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Crawl

    ★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Escape Plan: The Extractors

    ★★★

  • Child's Play

    ★★

  • Shaft

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★

  • Dark Phoenix

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • The Hustle

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Wine Country

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Hellboy

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★

  • The Dirt

    ★★★★

  • Pet Sematary

    ★★

  • The Highwaymen

    ★★★

  • Dumbo

    ★★