Sort by

metank31 has logged 50 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Team Darryl

Team Darryl

2018
×
★★★★
Edit this entry  
29
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Larry David: Curb Your Enthusiasm

Larry David: Curb Your Enthusiasm

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Team Thor: Part 2

Team Thor: Part 2

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Team Thor

Team Thor

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Marvel One-Shot: Agent Carter

Marvel One-Shot: Agent Carter

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Marvel One-Shot: The Consultant

Marvel One-Shot: The Consultant

2011
×
★★★★
Edit this entry  
11
Thor

Thor

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
I Am Iron Man

I Am Iron Man

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Training Day

Training Day

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dredd

Dredd

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Judge Dredd

Judge Dredd

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Chef

Chef

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Training Day

Training Day

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Dark Shadows

Dark Shadows

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
There's Something About Mary

There's Something About Mary

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
EuroTrip

EuroTrip

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Brian Regan: On the Rocks

Brian Regan: On the Rocks

2021
×
★★★★
Edit this entry  
05
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Whole Ten Yards

The Whole Ten Yards

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Whole Nine Yards

The Whole Nine Yards

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Watch

The Watch

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Horrible Bosses

Horrible Bosses

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Tropic Thunder

Tropic Thunder

2008
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
Vacation

Vacation

2015
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
National Lampoon's Christmas Vacation

National Lampoon's Christmas Vacation

1989
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
National Lampoon's Vacation

National Lampoon's Vacation

1983
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
Get Hard

Get Hard

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Wine Country

Wine Country

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry