Sort by
  • Red, White & Royal Blue

  • Pictures of Ghosts

    ★★★★

  • Between Light and Nowhere

  • Súlu S'Áua

    ★★★★

  • Morning Shadows

    ★★★★

  • Dildotectonics

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • After

  • Entrance Wounds

  • My Animal

    ★★★

  • Do Revenge

  • Something You Said Last Night

    ★★★★

  • The Menu

  • Pearl

    ★★★★

  • Letter to My Mother for My Son

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Blue Jean

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Wolf and Dog

    ★★★½

  • I Have Electric Dreams

    ★★★½

  • Watch the Fire or Burn Inside It

    ★★★★

  • Tiger Stabs Tiger

  • Nope

    ★★★★

  • 2nd Person

    ★★★★

  • Singing on the Rooftops

    ★★★★

  • Pena

    ★★★★★

  • Will-o’-the-Wisp

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • The Super 8 Years

    ★★★★

  • Crimes of the Future

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

  • Rodeo

    ★★★★

  • Alma Viva

    ★★★½

  • Girlfriends and Girlfriends

    ★★★★

  • Crush

  • Who Is Afraid?

    ★★★½

  • Esther Newton Made Me Gay

    ★★★★

  • Ary

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Super Natural

    ★★★★

  • Shall I Compare You to a Summer's Day?

    ★★★★

  • Becoming Male in the Middle Ages

    ★★★½

  • Girl Picture

    ★★★½

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★★½

  • Loving Highsmith

    ★★★½

  • The Runner

    ★★★★

  • A Wild Patience Has Taken Me Here

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

  • Glass Life

    ★★★

  • Blindman's Buff

    ★★★

  • The Green Knight

  • Oso

    ★★★

  • Memoria

  • Hotel Royal

    ★★★★

  • Titane

  • The Tsugua Diaries

    ★★★★

  • Benedetta

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★½

  • A Human Certainty

    ★★★★½

  • Fire in My Belly

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Outside Noise

    ★★★

  • The Fallout

    ★★★

  • Jack’s Ride

    ★★★