Sort by
  • Where is Wendy Williams?

  • Drive-Away Dolls

    ★★★

  • Mea Culpa

    ★★★½

  • A Real Pain

    ★★★

  • Thelma

    ★★½

  • Night Swim

  • A Murder at the End of the World

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • The Curse

    ★★★½

  • The Only Girl in the Orchestra

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Albert Brooks: Defending My Life

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Memory

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★★

  • Origin

    ★★★

  • Hit Man

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★

  • Coup de Chance

    ★★★½

  • Menus Plaisirs – Les Troisgros

    ★★★½

  • The Beast

    ★★★★½

  • Aggro Dr1ft

    ★★★

  • The Palace

    ★★

  • Maestro

    ★★★

  • Janet Planet

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★

  • Telemarketers

    ★★★

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Grateful Dead Meet-Up At The Movies 2023

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Willie Nelson 90: Long Story Short

    ★★★★★

  • You Can't Stay Here

    ★★★½

  • Eric LaRue

    ★★½

  • He Went That Way

  • La Chimera

    ★★★★

  • Perfect Days

    ★★★★

  • The Taste of Things

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★½

  • The Feeling That the Time for Doing Something Has Passed

    ★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • The Sweet East

    ★★★★

  • A Prince

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★½

  • Corpus Cavernosum

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★

  • Four Unloved Women, Adrift on a Purposeless Sea, Experience the Ecstasy of Dissection

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Problemista

    ★★

  • Bottoms

    ★★★

  • The Crime Is Mine

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • Champions

    ★★★