Sort by
  • The Desperate Hour

  • First Reformed

    ★★★★★

  • Fire of Love

    ★★★

  • Both Sides of the Blade

    ★★★★½

  • Three Colors: Blue

    ★★★★½

  • Sharp Stick

    ★★★★

  • Irma Vep

    ★★★★½

  • Alex's War

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • We Own This City

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★½

  • Blackstar: Autobiography of an Old Friend

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Choosing Children

    ★★★★

  • The Friends of Eddie Coyle

    ★★★½

  • The Discreet Charm of the Bourgeoisie

    ★★★★½

  • In the Good Old Summertime

    ★★★½